ارسال رایگان برای خریدهای بالای 150 هزار تومان!

احتمالا آیفون 14 با حافظه داخلی حداکثر 2 ترابایتی عرضه می شود

Monday، ۱۲ Mehr ۱۴۰۰

ما هنوز حدود یک سال با سری آیفون 14 فاصله داریم ، اما شایعات در مورد آیفون های نسل بعدی در حال حاضر در اینترنت شروع شده است و آخرین مورد ادعا می کند که اپل حداکثر فضای ذخیره سازی در آیفون های سال آینده را دو برابر می کند.

اپل امسال حداکثر حافظه ذخیره سازی را در iPhone 13 دو برابر کرد و مدل های Pro و Pro Max با تریم 1 ترابایتی عرضه شدند. و اگر منبع دقیق باشد ، شاهد عرضه آیفون 14 با 2 ترابایت فضای ذخیره سازی QLC خواهیم بود.

این منبع به صراحت به هیچ مدلی اشاره نکرده است ، اما اگر اپل واقعاً قصد دارد فضای ذخیره سازی 2 ترابایتی ارائه دهد ، احتمالاً آن را در نسخه های Pro و Pro Max می بینیم و ظرفیت بقیه مدل ها از 512 گیگابایت به 1 ترابایت افزایش می یابد.

ما نمی دانیم چرا اپل تصمیم گرفت حداکثر میزان ذخیره سازی را در آیفون های سال آینده افزایش دهد ، اما ما حدس می زنیم ویژگی های جدید دوربین یکی از دلایل افزایش ظرفیت ذخیره سازی است. برای ضبط ویدئوهای ProRes با وضوح 4K و 30 فریم بر ثانیه ، حداقل 256 گیگابایت حافظه در مدلهای Pro و Pro Max امسال نیاز دارید. نسخه 128 گیگابایتی محدود به فیلم های 1080p 30 FPS ProRes است.

با این اوصاف ، ما پیشنهاد می کنیم این اطلاعات را با کمی نمک! دریافت کنید زیرا از طرف اپل نیست. علاوه بر این ، ما چند ماه تا معرفی خط آیفون 14 فاصله داریم و برنامه ها همیشه می توانند قبل از رسیدن محصول نهایی تغییر کنند.

منبع 1 | منبع 2

گرد آوری: پویا رحیمی