هزینه ارسال سفارش های بالای 400 هزار تومان رایگان است - پشتیبانی: 02833995167 - 09108553455
موبوفان | مرکز پخش قاب و گلس

اپل سرانجام غار کرد و اعلام کرد که قصد دارد RCS را در سال 2024 به آیفون‌ها بیاورد

Saturday، ۲۷ Aabaan ۱۴۰۲

رنگ حباب های چت به دلایلی برای مردم ایالات متحده بسیار مهم است. آبی خوب است، سبز ضعیف است - یا چیزی شبیه به آن، درست است؟ ما نمی دانیم، ما از اروپا هستیم و اینجا مردم واتس اپ و تلگرام و فیس بوک مسنجر دارند. اما در ایالات متحده، حباب ها مهم هستند.

و متأسفانه، حتی با اعلام پیشگامانه امروز اپل، به این کار ادامه خواهند داد. این شرکت در نهایت تسلیم شد و فاش کرد که قصد دارد از سال آینده RCS را در iOS استفاده کند. همانطور که می دانید RCS استانداردی شبیه iMessage است که در بالای پیامک ها کار می کند.

اما مهم این است که iMessage نیست. اپل RCS را در آیفون‌ها ادغام می‌کند، اما iMessage همچنان وجود خواهد داشت و در حالی که به طور کامل آن را اعلام نکرده است، ما حاضریم شرط‌بندی کنیم که پیام‌های ارسال شده از طریق RCS همچنان حباب‌های سبز رنگ خواهند داشت.

این چیزی است که سخنگوی اپل به 9to5Mac گفت:

اواخر سال آینده، ما پشتیبانی از RCS Universal Profile را اضافه خواهیم کرد، استانداردی که در حال حاضر توسط انجمن GSM منتشر شده است. ما معتقدیم RCS Universal Profile در مقایسه با SMS یا MMS، تجربه همکاری بهتری را ارائه می‌دهد. این در کنار iMessage کار خواهد کرد، که همچنان بهترین و امن ترین تجربه پیام رسانی برای کاربران اپل خواهد بود.

RCS بسیاری از ویژگی‌های iMessage مانند را برای پیام‌رسانی بین پلتفرمی بین آیفون و اندروید به ارمغان می‌آورد: رسید خواندن، نشانگرهای تایپ، اشتراک‌گذاری تصویر و ویدیو با کیفیت بالا، اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی، کارها.

و در پایان باز هم اهمیتی نخواهد داشت، زیرا حباب ها همچنان سبز خواهند بود. بنابراین همه چیز برای Nothing خواهد بود - که جالب است که هنوز تنها راه برای دریافت حباب های آبی از یک دستگاه اندرویدی با Nothing Chats که اخیراً رونمایی شده است، به شما ارائه می دهد.

مترجم : رویا جلیلوند

منبع