ارسال رایگان برای خریدهای بالای 150 هزار تومان!

گوشی Poco M4 Pro 5G در راه رسمی شدن چندین گواهینامه دریافت می کند

Monday، ۱۲ Mehr ۱۴۰۰

برند فرعی مستقل شیائومی پوکو گوشی M3 Pro 5G را در ماه مه عرضه کرد و ظاهراً تقریباً آماده است که چیزی بهتر را جایگزین آن کند. جانشین Poco M4 Pro 5G نامیده می شود و امروز تعدادی گواهینامه مختلف برای آن ظاهر شده است.

اینها اول از همه ، این را تأیید می کنند که نام آن Poco M4 Pro 5G است. سپس شماره مدل آن: 21091116AG. این "G" در انتها نشان می دهد که این مدل برای بازارهای جهانی و به هر حال منظور چین است.

در مرحله بعد گواهینامه ها همچنین نشان می دهد که این گوشی از شارژ سریع 33 واتی پشتیبانی می کند، چیزی که نسل قبلی آن نداشت. این ظرفیت در واقع یک پیشرفت بزرگ نسبت به توان 18 واتی M3 Pro 5G است. یکی از افرادی که این اسناد را پیدا کرده است به این نکته نیز اشاره می کند که Poco M4 Pro 5G از چیپست مدیاتک استفاده می کند که با توجه به رده قیمتی که در آن قرار دارد منطقی خواهد بود.

متأسفانه این تنها چیزی است که ما در مورد Poco M4 Pro 5G می دانیم، به غیر از این واقعیت که باید به زودی عرضه شود، اکنون که توپ گواهینامه در حال راه اندازی است. اما از آنجا که به لطف این نشت ها در معرض دید عموم قرار گرفت، امیدوارم در روزها و هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا کنیم.

منبع 1 | منبع 2 | منبع 3

گرد آوری: پویا رحیمی